Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Forgotten password?
  • Logga in med
Annons
Sign up!

November 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
30
 
 
 
 

December 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Friday 4 August   photo 1/1

Vaken natt med febrig gosse :(
ZzZz...!

Vaken natt med febrig gosse :(
ZzZz...!

Annons

Comment the photo

or log in:
 
JKSthlm Thu 7 Dec 19:49
sexy ;)
Vaniljbullen96 Fri 8 Dec 08:37
haha tackar tackar xD
JKSthlm Sat 9 Dec 12:37
vsg :) en snygg mamma som du har kille då antar jag ;)?
Vaniljbullen96 Sat 9 Dec 17:46
haha japp x)
JKSthlm Sun 10 Dec 13:00
:P
Anonymous Tue 22 Aug 19:16
tits :)
Pagen Fri 18 Aug 22:56
Damn... du är lyckligt lottad asså :O Wow!
Pagen Wed 23 Aug 22:52
Hehe nja inte just det kanske ;)
Du har ju liksom eller ja... du vet nog va jag menar :P
Vaniljbullen96 Thu 24 Aug 08:19
haha nej, vet inte vad jag ska va lycklig för xD
Pagen Thu 24 Aug 17:18
Menar att dragit vinstlott i genlotteriet liksom ;)
( .Y. )
Vaniljbullen96 Thu 24 Aug 17:53
haha vafan xD
fuucckkiinng Thu 17 Aug 11:32
Vad fina ögon du har :D
Vaniljbullen96 Thu 17 Aug 14:55
Tack :D
fuucckkiinng Fri 18 Aug 02:50
Det va så lite ;)
DreveGracula Fri 4 Aug 09:03
Aaaw, stackare. =o( Hoppas att han kryar på sig.
Vaniljbullen96 Fri 4 Aug 14:39
Han har vart bra sen han vaknade men han ska få alvedon ikväll om det blir sämre <3
Nya tänder på G :(
DreveGracula Sun 6 Aug 13:43
Ah, I see. Det är ju ingen helfestlig process så såklart. =o(

18 comments on this photo

Directlink:
http://dayviews.com/vaniljbullen96/522309681/