Tekniskt fel pågår.
På grund av att en server kraschat är det vissa problem att ladda upp bilder.
Flera äldre bilder har även försvunnit till följd av detta, vilket vi beklagar.
Vi arbetar för att få igång det så snart som möjligt.
yeah.. nån som vill ha nåt av dom här imorgon som jag köpte idag.. 14 st är det.. kosta 30 kr st.. sen kan ni nog räkna ut hur mkt dom kosta! :D:D:D.. haha xD
hahaha.. allt kostade 14 st ggr 30 kr/st = 420 kr!!..
kunde inte köpa 28 st till klassen hade blivit för dyrt.. det hade blivit dubbelt så dyrt.. alltså 840 kr!!! xD