Thursday 21 August 2008 photo 1/1
|
Sånt här kul läser vi om i skolan=), skall ha prov på nästa hela pärmen nästa vecka.
Pärmen kostar 660kr och den är man tvungen att köpa för utbildningen
Pärmen kostar 660kr och den är man tvungen att köpa för utbildningen
Annons
Comment the photo
MissBorren
Wed 27 Aug 2008 21:46
helt sjukt dyrt är det. jag läser en kurs nu som är 10 veckor och i den ska vi läsa 16 böcker och häften och det är bara för första kursen liksom. sen är de typ 3 till varje år i 3,5 år:P mycket pengar blir de
adamski89
Wed 27 Aug 2008 21:47
joo jag vet, det är jätte dyrt, första terminen kommer jag lägga ca 3700kr på bara studie material
2 comments on this photo
Directlink:
http://dayviews.com/adamski89/256523916/