/ej-inloggad/monthview.html
Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k.
cookies
för att förbättra din upplevelse hos oss.
Jag förstår, ta bort denna ruta!
Keep me online
Forgotten password?
Login
Logga in med
Sign up!
Go to
Apps
Photo tags
Gå med i panelen
Report abuse
Login
Forum
Contests
Groups
Today's photos
Tekniskt fel pågår.
På grund av att en server kraschat är det vissa problem att ladda upp bilder. Flera äldre bilder har även försvunnit till följd av detta, vilket vi beklagar. Vi arbetar för att få igång det så snart som möjligt.
Annons
Asterix88
Lilla Edet
Sign up!
August
2007
M
T
W
T
F
S
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September
2007
M
T
W
T
F
S
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
December
2008
/ej-inloggad/monthview.html
August 2007
September 2007
TÄLT!!!
Fin fina krumelurer som pryder framsidan av vårt hedniska tält
Den här bilden liknar föregående bild lite grann eller?
Många liknelser med föregående bilder men observera att det är en annan vinkel
Den här bilden är tagen ifrån baksidan av tältet, därför syns inte de fina krumelurerna från framsidan lika bra
Detta är mina fina bil som är nytvättad och fin
Jag var dock tvungen att sätta ihop alla delar på bilen innan vi åkte tillbaka till medeltiden
Nämen, titta så hon ser ut
Oj, alldeles fluffig i huvudet blev hon
Detta var ingen bra bild direkt
NU LÄMNAR VI LILLA EDET MED TÄLTET PÅ TAKET
Och det är vi glada för
Mycket glada
Här har vi stannat...det var..kul..
Här har vi också stannat...det var... också kul
Så här ser det ut när jag stänger bildörren
Här skall jag precis antasta peter på något riktigt äckligt sätt men det får vi inte titta på
YGGDRASIL!!!
Peter springer, alldeles våt av upphetsning över det fina trädet
Här är det igen
Peter klickar på för glatta livet
Massor med klick kommer från peters kamera
Jag hade ingen kamera med mig så jag satte mig på bilen och spelade lite gitarr istället
Folk som åkte förbi tyckte att det verkade festligt och vinkade glatt
Loading more images...
Annons
Annons