Sign up!

January 2012

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

February 2012

M
T
W
T
F
S
S
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 

Sunday 26 June 2011   photo 1/1

Felizia strandberg:)
Felizia strandberg:)

Camera info

Camera DSLR-A290
Focal length 35 mm
Aperture f/5.6
Shutter 1/60 s
ISO 400

Comment the photo

or log in:
 
Anonymous Wed 24 Aug 2011 22:21
dina ögon (A) <3
feliziaa Fri 26 Aug 2011 23:33
dina!! <3
Anonymous Sat 27 Aug 2011 03:26
le :) <3
feliziaa Sun 28 Aug 2011 01:37
smile <3
hanuttenskriver Fri 8 Jul 2011 17:36
TJ OBREEEEEEE
PallllexDilly Tue 5 Jul 2011 10:59
walla
feliziaa Wed 6 Jul 2011 00:04
?:P haha
PallllexDilly Mon 9 Jan 2012 15:43
? :)
SwaaNt0 Sun 26 Jun 2011 13:21
riktigt fin;)<3
feliziaa Sun 26 Jun 2011 19:40
tack så mkt <3
SwaaNt0 Sun 26 Jun 2011 22:18
<3
Anonymous Sun 26 Jun 2011 01:10
sjuka ögon ;o! :3
feliziaa Sun 26 Jun 2011 19:40
haha tack<3
feliziaa Sun 26 Jun 2011 00:34
Ja kommer alltid vara de<3
Anonymous Sun 26 Jun 2011 00:32
felizia stranberg är min bebis <3

15 comments on this photo

Directlink:
http://dayviews.com/feliziaa/492134580/

Show footer Byt till svenska