Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Forgotten password?
  • Logga in med
Annons
Sign up!

May 2010

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

June 2010

M
T
W
T
F
S
S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 

Monday 19 May 2008   photo 1/1

och den natten förförde vi blommorna med vår hesa sång av "Inatt är jag din"
du var het, det klart jag brände mig (jag är inte som alla andra)
du var skör, det klart jag tog sönder dig (för jag är sån)
vi går sönder tillsammans du och jag

och den natten förförde vi blommorna med vår hesa sång av "Inatt är jag din"

du var het, det klart jag brände mig (jag är inte som alla andra)

du var skör, det klart jag tog sönder dig (för jag är sån)


vi går sönder tillsammans du och jag

Annons

Part of an album

Camera info

Camera Canon EOS 400D DIGITAL
Focal length 55 mm
Aperture f/5.6
Shutter 1/130 s
ISO 100

Comment the photo

or log in:
 
Anonymous Mon 19 Oct 2009 21:02
skit snygga bilder tar du!

du använder photoshop en hel del va?
Anonymous Mon 19 Oct 2009 20:41
fleursfleursfleurs<3
PerSempre Mon 23 Mar 2009 11:37
Snygg bild.

Fin text.
Anonymous Wed 21 Jan 2009 21:18
bra bild bättre text.//Ronja :)
broderklas Sat 17 Jan 2009 22:18
åh, sjukt fin..
hottylicious Fri 2 Jan 2009 01:10
skit snygga bilder. vad använder du för program om man får fråga.
Ensandstorm Tue 30 Dec 2008 14:08
den här var grymt fin måste jag säga! :D
EXPLODERADANKA Mon 29 Dec 2008 16:47
ohyggligt fint du.
Anonymous Tue 23 Dec 2008 14:34
åh fy satan vad fint.
Becky Tue 16 Dec 2008 18:59
/hi I come from asia TW

I like ur pices. all.
AdaZalecka Wed 10 Dec 2008 09:01
fint :>!
ohninni Mon 8 Dec 2008 14:49
snygg bild!
Kjettselbeerg Sat 6 Dec 2008 16:23
det här är kanske den vackraste dikt jag läst!
jenniferfalk Sat 6 Dec 2008 11:14
jätte snygg bild!
Esil Wed 3 Dec 2008 17:05
Så fint! :)
filipkan Sun 30 Nov 2008 00:16
holychittvavackerto.o
juuulia-a Fri 28 Nov 2008 22:40
fin bild!
Barfotaa Fri 28 Nov 2008 13:10
Ricktigt snygg bild!!
JennieEatWorld Fri 28 Nov 2008 11:55
wow va snygg!
Julinn Fri 28 Nov 2008 09:00
jattefin!
Anonymous Fri 3 Oct 2008 08:00
så grymt snyggt redigerade bilder <3
frostinuti Fri 3 Oct 2008 08:01
merci

22 comments on this photo

Directlink:
http://dayviews.com/frostinuti/209811431/