Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Forgotten password?
  • Logga in med
Tekniskt fel pågår. På grund av att en server kraschat är det vissa problem att ladda upp bilder. Flera äldre bilder har även försvunnit till följd av detta, vilket vi beklagar. Vi arbetar för att få igång det så snart som möjligt.
Annons
Sign up!

April 2012

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 

May 2012

M
T
W
T
F
S
S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Friday 8 July 2011   photo 1/1

vem är snyggast ian/paul? ;d<3

vem är snyggast ian/paul? ;d<3

Annons

Comment the photo

or log in:
 
BaraDiinFlicka Thu 18 Jul 2013 01:12
Ian!!
jonnaeklund Sun 24 Feb 2013 10:59
Båda! :) ♥
LOVE! :) ♥
BooBearsWife Sat 26 Jan 2013 16:36
Lätt Ian :)
Kathy McCann Thu 29 Nov 2012 11:33
IAN!!!HAN ÄR SÅ HIMLA ***IG MED SINA ÖGON OCH SMILE!
Gissa ♥♥♥♥♥♥♥ Thu 22 Mar 2012 17:39
Love Love Love Love Love Bådaaaaaaa!!! ♥♥♥♥♥♥♥
Ollo94 Sun 11 Mar 2012 21:24
båååda! <3
Wed 21 Dec 2011 16:21
omöjligt att välja :o <3
Duchesse-ss Fri 28 Oct 2011 12:13
paul! <3
missmalik Sat 20 Aug 2011 22:31
Ian somerhalder helt klart! ;)
amandapersson96 Sat 20 Aug 2011 22:38
helt klart!!!!! ;D
missmalik Sun 21 Aug 2011 12:07
jaa!! haha ;D
ompalooompa Sat 13 Aug 2011 11:44
paul, helt klart!
Obsessionz Fri 12 Aug 2011 11:46
PAAAUUUUL!!!! :D<3
Lovisa Andersson♥ Wed 10 Aug 2011 20:11
Paul Wesley ofc!:)
Anonymous Sat 6 Aug 2011 16:11
IAN <3
kidraauhl Sat 6 Aug 2011 19:54
naaj de e jue paul ,d<3
Anonymous Sat 6 Aug 2011 20:29
naje, Ian ftw ;P
Anonymous Thu 21 Jul 2011 20:31
ian...nei paul!...elr ian?
CAN'T DECIDE!!;D
kidraauhl Sun 24 Jul 2011 15:59
ska jag hjälpa dig?

paul ;d<3
Anonymous Sun 24 Jul 2011 17:06
haha ofc!<3han e sååå sexig när han har druckit blood!!!^^<3
kidraauhl Wed 27 Jul 2011 12:23
aa ;d<3
Vannevemannars Mon 18 Jul 2011 16:02
Ian<3
kidraauhl Sun 24 Jul 2011 15:59
<3
Just me Fri 15 Jul 2011 23:10
ian ofc!<3
kidraauhl Sat 16 Jul 2011 16:43
okej <3
Fridan10 Fri 15 Jul 2011 21:49
paul Weasly såklart.
Skulle göra nästan vad som helt för att få träffa homon ♥
kidraauhl Sat 16 Jul 2011 16:43
okej, skulle göra samma för justin bieber ;dp
Fridan10 Sat 16 Jul 2011 17:10
haha, jag tycker inte om honom :P
kidraauhl Sun 17 Jul 2011 17:39
okej (:
Anonymous Wed 13 Jul 2011 14:25
ian somerhalder klart!!!!!
kidraauhl Thu 14 Jul 2011 17:08
jag tycker paul wesley ,d<3
Anonymous Thu 14 Jul 2011 21:49
;) <333
cederholm97 Fri 8 Jul 2011 22:29
Går inte och välja! ;o
kidraauhl Sun 10 Jul 2011 14:19
okej ;D<33
Madde 'Kokosnöten' Andersson Fri 8 Jul 2011 19:08
BÅDA! :)
kidraauhl Sun 10 Jul 2011 14:20
mmh <3
Natalie* Fri 8 Jul 2011 18:55
båda ;o
kidraauhl Sun 10 Jul 2011 14:19
;dp
IzzahJohansson Fri 8 Jul 2011 17:32
ingen
kidraauhl Sun 10 Jul 2011 14:19
.
thinkingofyou Fri 8 Jul 2011 14:23
ian !
kidraauhl Sun 10 Jul 2011 14:19
okej (:

42 comments on this photo

Directlink:
http://dayviews.com/gid3174376/492800581/