Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Forgotten password?
  • Logga in med
Annons
Sign up!

November 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
1
5
6
7
8
9
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 

December 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

12 November

. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
Robin Ingvarsson Robin Ingvarsson
Anna Olsson Anna Olsson
. .
Till omhoppning Till omhoppning
. .
. .
. .
. .
Mot en silvermedalj - Stina Lillje Mot en silvermedalj - Stina Lillje
. .
Snart guld - Anders Lidbeck Snart guld - Anders Lidbeck
. .
. .
Helena Persson Helena Persson
Viktor Melin Viktor Melin
. .
. .
Niklas Arvidsson Niklas Arvidsson
. .
. .
. .
Anna Olsson Anna Olsson
. .
Brons till Viktor Melin och Atina Brons till Viktor Melin och Atina
Silver - Stina Lillje och Steyburn Silver - Stina Lillje och Steyburn
Guld - Anders Lidbeck och Nabucco Z Guld - Anders Lidbeck och Nabucco Z
. .
Tomas Torgersen och Louise Sjöberg Tomas Torgersen och Louise Sjöberg
Goa Gubbar delar ut priser Goa Gubbar delar ut priser
. .
. .
. .
Linn Hermansson från Billdals Ridklubb Linn Hermansson från Billdals Ridklubb
Framhoppning Framhoppning
Elin Hällgren från Billdals Ridklubb Elin Hällgren från Billdals Ridklubb
Ottilia Lundgren Ottilia Lundgren
. .
Segrare i Juniorklassen: Wilma Marklund Segrare i Juniorklassen: Wilma Marklund
. .
. .
Guld: Wilma Marklund - Carlogero Silver: Michelle Cranning Hillgren- Udermus Brons Andre Brandt - Miss Hope Guld: Wilma Marklund - Carlogero Silver: Michelle Cranning Hillgren- Udermus Brons Andre Brandt - Miss Hope
Emma Emanuelsson utsågs till bästa kvinnliga ryttare och fick pris från Wakakuu Emma Emanuelsson utsågs till bästa kvinnliga ryttare och fick pris från Wakakuu
Niklas Arvidsson, bäste manlige ryttare, fick pris från Svensk Ridsport Niklas Arvidsson, bäste manlige ryttare, fick pris från Svensk Ridsport
Klass 13, Juniorer omgång 2, sporrades av Wakakuu Klass 13, Juniorer omgång 2, sporrades av Wakakuu
. .
. .
Guld: Wilma Marklund Silver: Michelle Cranning Hillgren Brons: Andre Brandt Guld: Wilma Marklund Silver: Michelle Cranning Hillgren Brons: Andre Brandt
. .
Philippa Davin skänkte fotokonst till vinnarna i alla SM-klasser Philippa Davin skänkte fotokonst till vinnarna i alla SM-klasser
Segrare i seniorernas klass: Guld: Anders Lidbeck Silver:Stina Lillje Brons: Viktor Melin Segrare i seniorernas klass: Guld: Anders Lidbeck Silver:Stina Lillje Brons: Viktor Melin
Goa Gubbar sponsrade klassen Goa Gubbar sponsrade klassen
. .
Tävlingsledare Carina Olofsson Tävlingsledare Carina Olofsson
Christer Svensson/Svensk Ridsport Christer Svensson/Svensk Ridsport
GDS Training sponsrade klassen Unga ryttare omgång 2. Jonna Sundblad och Carina Olofsson GDS Training sponsrade klassen Unga ryttare omgång 2. Jonna Sundblad och Carina Olofsson
. .
Segrare: Mikaela Gustaphson Segrare: Mikaela Gustaphson
. .
Fredrik Jonsving fotade för Rdsport och Equipe Fredrik Jonsving fotade för Rdsport och Equipe
. .
. .
. .
Guld: Mikaela Gustaphson - Cum Laude 5 Silver: Lina Johnsson Anderberg - Double of C Brons: Kajsa Andreen - Athena Guld: Mikaela Gustaphson - Cum Laude 5 Silver: Lina Johnsson Anderberg - Double of C Brons: Kajsa Andreen - Athena
. .
Klass 14, 1.35 sponsrades av ME Sporthorses Equestrian Klass 14, 1.35 sponsrades av ME Sporthorses Equestrian
Segrare; Elin Hällgren/Jumpy de Fontaines Z, Billdals Ridklubb Segrare; Elin Hällgren/Jumpy de Fontaines Z, Billdals Ridklubb
. .
. .
. .
SM är slut och allt ska rivas och återställas. SM är slut och allt ska rivas och återställas.
. .
. .
Sekretariatet Sekretariatet
Hoppdomare Anna Lindqvist och tävlingsledare Carina Olofsson Hoppdomare Anna Lindqvist och tävlingsledare Carina Olofsson

Direct link:
http://dayviews.com/billdal/2017/11/12/