Som besökare på Dayviews samtycker du till användandet av s.k. cookies för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
Forgotten password?
  • Logga in med
Annons
Sign up!

November 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
1
5
6
7
8
9
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 

December 2017

M
T
W
T
F
S
S
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

4 November

. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
Medaljörer SM kat B Guld: Alicia Wilhelmsson Silver: Izabelle Stolta Brons: Alice Forsgren Medaljörer SM kat B Guld: Alicia Wilhelmsson Silver: Izabelle Stolta Brons: Alice Forsgren
. .
Funktionärspris till Maja Sjösten. Funktionärspris till Maja Sjösten.
. .
Thea Gånehed Thea Gånehed
. .
. .
. .
. .
. .
. .
Thea Gånehed/Billdals Ridklubb. Bronsmedaljör kat C Thea Gånehed/Billdals Ridklubb. Bronsmedaljör kat C
Segrare i SM kat C: Lilly Johansson Segrare i SM kat C: Lilly Johansson
STS Your Journey och Balder sponsrade klassen Guld; Lilly Johansson Silver:Ebba Lindbergson Brons; Thea Gånehed STS Your Journey och Balder sponsrade klassen Guld; Lilly Johansson Silver:Ebba Lindbergson Brons; Thea Gånehed
Thea Gånehed intervjuas av Christian Olsson Thea Gånehed intervjuas av Christian Olsson
Mobilboxen sponsrade RM Children C Mobilboxen sponsrade RM Children C
Pontus Wettersten Pontus Wettersten
. .
. .
. .
. .
. .
. .
Pontus Wettersten Pontus Wettersten
Philip Svitzer Philip Svitzer
. .
. .
SM-medaljörer kat D Guld: Pontus Wettersten/Poetic´s Floura Silver: Frida Karlsson/Tinnerath Lad Brons: Philip Switzer/Massaqua T SM-medaljörer kat D Guld: Pontus Wettersten/Poetic´s Floura Silver: Frida Karlsson/Tinnerath Lad Brons: Philip Switzer/Massaqua T
. .
. .
Frida Karlsson Frida Karlsson
. .
. .
Prisutdelare Lotta Hultengren Prisutdelare Lotta Hultengren
Segrare Consolation SM ponny: Linn Arvidsson/Eivor Segrare Consolation SM ponny: Linn Arvidsson/Eivor
. .
Thelma Bergström Thelma Bergström
Annie Karlsson Annie Karlsson
. .
. .
Banbyggare Fredrik Malm Banbyggare Fredrik Malm
Segrare Consolation RM häst: Lucas Arvidsson/Ginde van´t Gestelhof Segrare Consolation RM häst: Lucas Arvidsson/Ginde van´t Gestelhof
. .
. .
Medaljörer kat B Guld: Alicia Wilhelmsson/Bjärbys Primör Silver; Izabelle Stolta/Stald Poppels Harmony Brons: Alice Forsgren/Munsboro Chocolate Fudge Medaljörer kat B Guld: Alicia Wilhelmsson/Bjärbys Primör Silver; Izabelle Stolta/Stald Poppels Harmony Brons: Alice Forsgren/Munsboro Chocolate Fudge
. .
. .
. .
Medaljörer SM kat C Guld Lilly Johansson/Small Titan Silver: Ebba Lindebergson/Munsboro Cross Brons: Thea Gånehed/Woodfield Night Light Medaljörer SM kat C Guld Lilly Johansson/Small Titan Silver: Ebba Lindebergson/Munsboro Cross Brons: Thea Gånehed/Woodfield Night Light
. .
. .
. .
. .
. .
. .
. .
Pontus Wettersten Pontus Wettersten
. .
. .
. .
. .
RM 2017 Children RM 2017 Children
. .
Segrare: Beata Hermelin/VDL Titanic Andraplats: Alma Carlén/Corsica Q Tredjeplats: Ebba Farinder/Ecclestone Segrare: Beata Hermelin/VDL Titanic Andraplats: Alma Carlén/Corsica Q Tredjeplats: Ebba Farinder/Ecclestone
. .
. .

Direct link:
http://dayviews.com/billdal/2017/11/4/